PERSONEL TEMİNİ

Türkiye!de Uygun niteliklere sahip çalışanların araştırılması ve seçilmesi bir organizasyonun insan kaynakları yönetiminde en önemli noktalardan biridir. İnsan gücü, organizasyonun faaliyetlerine yön vermede, onun yaşaması ve gelişmesinde, başarılı ya da başarısız olmasında kilit rol oynamaktadır. İnsan gücünün, organizasyonun gerçek gereksinmesini karşılayacak yeteneğe ve altyapıya sahip olması ve organizasyona yararlı olması personel seçiminde ve çalıştırmada başlı başına önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.

Türkiye'de Uzmanlık gerektiren iş alanlarında ve konularında personel temininde sizleri uygun çalışanın bulunması, seçimi ve ülkemize getirilmesi uzun ve meşakkat verici bir süreçtir. Bu süreci sizin için olabilecek en kolay hale getiriyoruz.

Türkiye'de Sağlıklı Yaşam Merkezleri:
Bali, tai, uzakdoğu ve hint masajları konusunda uzman uzakdoğulu, balili, hintli  masör ve masöz temini

Türkiye'de Oteller ve Konaklama işletmeleri:
Yabancı ziyaretçilere hizmet veren işletmeler için konukların memnuniyetini arttırmak amacı ile işletmelerin çeşitli alanlarında çalışacak personelin temini.

Türkiye'de Seyahat Acenteleri:
Seyahat acentelerinin eleman ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile tur operatörü, rehber, transfer elemanı temini.

Türkiye'de Profesyonel Danscı ve Animasyon Ekibi Temini: 
Konaklama işletmelerinin temel yapıtaşlarından biri olan animasyon ekiplerinde çalışacak yabancı çalışan temini ve belli milletlere özgü dansları icra edebilen personelin temini (Brezilyalı sambacılar, rus revüleri)

Türkiye'de Yiyecek & İçecek Sektörü:
Dünyanın çeşitli ülkelerinden farklı lezzetler sunan işletmeler için istenilen mutfağın anavatanından getirilebilecek aşçı ve aşçı yardımcısı temini.

Ev Hizmetleri:
Ev hizmetlerinde çalışacak hizmetçilerin, ya da çocuklarınızı yetiştirecek çocuk bakıcılarının temini.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret214783